Festiwale

Cykl festiwali pod szyldem “Vertigo Summer” to projekt szczególny pod każdym względem. W ciągu 3 miesięcy, przez 55 dni w najrozmaitszych lokalizacjach Wrocławia organizujemy około 70 koncertów – głównie młodych wrocławskich muzyków.

Rozpoczynamy w czerwcu muzyką alternatywną, rockową i elektroniczną – VIBES. Korzystając z uroków miejskich plaż i ogrodów, w świetle zachodzącego słońca oferujemy publice niezapomniane rozpoczęcie wakacji.

Do tej pory na festiwalu wystąpili m. in.: Palmy, Melika, Marek Niedzielski, Senny.

Lipiec jest czasem szczególnie wytężonym. Przez cały miesiąc podróżujemy po całym Wrocławiu odwiedzając kolejno:
– plaże miejskie
– miejsca związane z komunikacją
– dachy budynków
– hotele
– Vertigo Jazz Club & Restaurant
– parki
– wyspę daliową.

Jest to ogromne wyzwanie logistyczne. Każde z miejsc należy odpowiednio zaaranżować, dobierając odpowiednie systemy nagłośnienia i oświetlenia. Kluczowy jest również repertuar – JAZZ. Stawiamy na wrocławskich wykonawców, lecz na koncerty finałowe zapraszamy również ogólnopolskie gwiazdy. Dziesiątki artystów, setki kilometrów, tysiące zadowolonych słuchaczy – Vertigo Summer Jazz Festival.

Na Vertigo Summer Jazz Festival zaprezentowali się do tej pory m.in.: Mateusz Pospieszalski Quintet, Jazzpospolita, Chojnacki/Miguła Contemplations, EABS, Immortal Onion.

Festiwalowy sezon kończymy z przytupem, stawiając na cięższe, “niebieskie” brzmienia. Vertigo Summer Blues Festival bierze to co najlepsze z poprzednich festiwali – niebanalne miejsca oraz wyjątkowych muzyków. 14 dni pełnych gitarowych riffów, przeplatanych oryginalnymi wokalami.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą – zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

Wyślij wiadomość lub zadzwoń.