Zaznacz stronę

NASZE REALIZACJE

Vertigo Summer Jazz Festival

Vertigo Summer Jazz Festival to 31 świątecznych dni z muzyką Jazzową. Pomysł na festival wziął się z potrzeby promocji muzyki Jazzowej w przestrzeni miejskiej Wrocławia. Chcemy trafić do jak największej liczby miejsc, dlatego nie skupiamy się na jednym punkcie, a razem z muzyką „podróżujemy” po Wrocławiu, zarażając wszystkich naszą sympatią i miłością do Jazzu. To promocja zarówno ciekawych miejsc we Wrocławiu, jak i wspaniałych Wocławskich muzyków. Impreza jest współfinansowana ze środków Miasta Wrocław.

Vertigo Summer Blues Festival

Drugi z Festivali organizowanych przez Vertigo Jazz Club & Restaurant. Przez cały tydzień odbywają się spotkania z muzyką bluesową w różnych częściach Wrocławia. To zupełnie inne doświadczenie dla wszystkich fanów bluesa. Scena podróżuje z artystami po wielu lokacjach, a gitarowe riffy niosą się echem w miejskiej przestrzeni. Impreza jest współfinansowana ze środków Miasta Wrocław.

Dla firm

Przy współpracy z wieloma partnerami organizujemy eventy, które dopasowujemy stylistycznie do miejsca i rangi wydarzenia. Do tej pory przygotowaliśmy eventy koncertowe, firmowe, pokazy samochodów, oraz wydarzenia okolicznościowe dla blisko 200 podmiotów.

Koncerty w Vertigo

Vertigo Jazz Club & Restaurant to miejsce, gdzie prawie każdego wieczoru można usłyszeć muzykę na żywo. Staramy się, aby program artystyczny spełniał oczekiwania wszystkich – od zatwardziałych fanów jazzu, po osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z tym – naszym zdaniem najpiękniejszym – gatunkiem muzycznym. Występują u nas artyści reprezentujący wrocławską scenę jazzową, zapraszamy również gości z całej Polski, a także gwiazdy światowego formatu spoza granic naszego kraju.

Koncerty zewnętrzne

Graliśmy już m.in. w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich, na dachu hotelu Monopol, na dachu DH Renoma, a także we wrocławskich parkach i muzeach. Niezależnie od miejsca nasze koncerty przyciągają tłumy odbiorców. Przełamujemy schematy, i staramy się zainteresować kulturą muzyczną wszystkich – niezależnie od wieku i upodobań.