Wydarzenia firmowe

Firmowy bankiet, otwarcie nowego działu, a może integracja pracowników? Niezależnie od rodzaju wydarzenia dla uczestników liczy się dobra zabawa, która chociaż na ten jeden wieczór pozwoli oderwać się od codziennych obowiązków. Przychodzimy z pomocą!

Możemy pojawić się w Państwa firmie, jak również zaprosić do jednego z naszych zaprzyjaźnionych miejsc:

  • Vertigo Jazz Club & Restaurant – oferujące podróż w czasie do lat XX ubiegłego wieku (50-150 osób)
  • Sztuka na miejscu – nowoczesna galeria sztuki współczesnej (10-60 osób)

Oraz w sezonie letnim:

  • Babie Lato Partynice – zielone miejsce w klimacie boho położone na wrocławskim Torze Wyścigów konnych Partynice
  • Marina Kleczków – jedna z największych plaż miejskich we Wrocławiu pomiędzy mostem Trzebnickim i Osobowickim, która dysponuje również zadaszonym tarasem

Z przyjemnością oraz zaangażowaniem zorganizujemy dla Państwa spotkanie, do którego dobierzemy zespół muzyczny z pełnym zapleczem technicznym. Przygotujemy również pełną ofertę gastronomiczną i barową.

Zorganizujemy dla Państwa także przyjęcia tematyczne:

The Great Gatsby Party – podczas którego przeniesiemy Państwa na przyjęcie do samego Wielkiego Gatsby’ego! Pełną dekoracji, świateł, doskonałej muzyki i trunków,

Casino Royale – z profesjonalnymi krupierami obsługującymi gości przy stołach do Blackjacka lub ruletki, wydając zainteresowanym żetony do wymiany na wstrząśnięte – nie zmieszane – Martini oraz pokazem barmańskim.

Night in Havana – z kubańskimi rytmami zagranymi przez zespół lub DJ, nauką salsy, oraz iście tropikalnym menu koktajlowym, możemy przenieść się prosto w objęcia gorącej kubańskiej nocy.

The GodFather – podczas tego jedynego wieczoru, możecie Państwo poprosić o spełnienie jednej prośby – przez samego Dona. Wszystko zależy od Was, jak potoczą się dalsze losy historii. Oczywiście nie zabraknie wina, tańca i wspaniałej muzyki. Dajcie zaprosić się na wesele córki Ojca Chrzestnego.

Kontakt

Wyślij wiadomość lub zadzwoń.